Coordonator Departament Evenimente
SC KIWI TRAVEL SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Studii superioare

Limba engleza la nivel avansat scris si conversational (limba germana constituie de asemeni un avantaj)

Experienta intr-o agentie de turism minim 3 ani (Rezervari hoteliere, sisteme B2B, organizare evenimente)

Abilitati de comunicare si de negociere foarte bune

Persoana organizata, perseverenta, atenta la detalii

Atitudine pozitiva, spirit de echipa, orientare catre client

Cunostinte foarte bune de operare pe calculator (Word, Excel, Outlook, Power Point)

Cunostinte foarte bune de operare cu sisteme de Rezervari hoteliere si b2b.

Cunoastere foarte buna a destinatiilor (in special Europa si Asia)

Descrierea jobului

Creare de pachete turistice individuale si de grup (interne si externe) si transmiterea ofertelor catre clienti

Organizare de evenimente corporate (sedinte, petreceri, incentive trips) interne si externe

Contribuie la cresterea vanzarilor si a profitabilitatii companiei.

Monitorizeaza vanzarile in scopul atingerii obiectivelor stabilite.

Disponibilitate pentru deplasari interne si externe

Beneficii :

Salariu de baza atractiv si procent din vanzari

Telefon de servici

Asigurare medicala privata

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite