Agent / reprezentant vanzari - Bucuresti
Terra Dent
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in domeniul vanzarilor
  • Atitudine pozitiva, proactiva
  • Orientare spre identificarea si rezolvarea necesitatilor clientului
  • Responsabil fata de clienti si firma
  • Abilitati de comunicare si persuasiune
  • Seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism
  • Cunostintele in domeniul stomatologiei reprezinta un avantaj
  • Permis de conducere categoria B, vechime minim 3 ani (curat)
  • Descrierea jobului

  • Identificarea, contactarea, atragerea potentialilor clienti (medici stomatologi / tehnicieni dentari) din Bucuresti
  • Mentinerea si marirea numarului de clienti
  • Promovarea produselor si imaginii firmei
  • Livrarea in timp util a comenzilor
  • Cresterea vanzarilor pe zonele alocate, realizarea targetelor
  • Incasarea soldurilor
  • Daca va considerati potriviti pentru acest job, trimiteti CV la adresa

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite