Operator cont agentia Baia Mare
Banca Centrala Cooperatista CREDITCOOP - Agenţia Baia Mare
Romania
20 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Licențiat al unei facultăţi cu profil economic
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare
  • Capacitate de efort pentru realizarea obiectivelor, responsabilitate
  • Constituie avantaj experiența în activitatea bancară
  • Domiciliul în municipiul Baia Mare
  • Descrierea jobului

  • Primeşte şi verifică documentaţia pentru deschiderea conturilor de către clienţi;
  • Oferă produse de economisire și servicii bancare pentru transferuri de fonduri clienților;
  • Eliberează extrase de cont clienților, pentru tranzacțiile efectuate în conturile acestora;
  • Efectuează recepția, autentificarea și acceptarea instrumentelor de plată fără numerar prezentate de clienți, pentru transferul de fonduri de la plătitor la beneficiar;
  • Asigură procesarea încasărilor prin instrumente de plată fără numerar în conturile beneficiarilor.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite