Reprezentant Medical - perioada determinata 24 luni
A&D Pharma
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare absolvite (Medicina, Farmacie sau facultati similare constituie avantaj);
  • Experienta in promovare medicala - minim 2 ani;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Abilitatea de a sustine prezentari in fata unui grup mare de persoane;
  • Orientare catre client / orientare spre rezultate;
  • Carnet de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasare;
  • Limba engleza nivel avansat (intelegere, vorbire, scriere);
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint).
  • Descrierea jobului

  • Realizeaza vizitele de promovare la medici pentru promovarea produselor din portofoliu, in conformitate cu planificarea saptamanala;
  • Promoveaza produsele din portofoliu in conformitate cu strategiile de marketing si strategiile medicale;
  • Desfasoara optim activitatea in teritoriu;
  • Stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
  • Identifica si exploateaza oportunitati de piata.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite