Asistent de farmacie-Baia Mare,Zalau,Sighet,Salaj,T Magurele
Farmaciile Catena
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii de specialitate ( Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
  • Certificat de membru;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Respectarea eticii si deontologiei profesionale;
  • Descrierea jobului

  • Identifica nevoile pacientilor, formuleaza recomandari, consiliaza si fidelizeaza pacientii;
  • Informeaza pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse;
  • Administreaza stocurile si urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;
  • Participa la receptia cantitativa si calitativa a medicamentelor din farmacie;
  • De ce sa faci parte din echipa Catena ?

  • suntem un brand serios si asta ne recomanda a fi un partener pe termen lung;
  • oferim un pachet salarial motivant;
  • cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma;
  • te vei perfectiona continuu in meseria ta;
  • pretuim si sustinem personalul Catena datorita caruia in prezent ocupam primul loc in topul farmaciilor din Romania.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite