Coordonator Tehnic
Messer Romania Gaz SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Curajul de a-ți stabili standarde inalte ridicate.

Libertatea de a le atinge.

Acesta este Messer. Acestia suntem noi.

Suntem exigenti in ceea ce ne priveste. De aceea avem standarde inalte. Messer ne da libertatea de a le atinge. Aici ridicăm ceva mai sus ştacheta de organizare a muncii proprii.

Avem incredere in noi insine, initiativa si determinare.

De aceea privim provocarile ca oportunitati. Spiritul de echipă de la Messer ne face puternici şi pentru că nu trebuie să demonstrăm nimic, nimănui.

Pentru consolidarea echipei noastre dedicate din cadrul Departamentului Tehnic din Bucuresti, căutăm o persoana pentru pozitia de Coordonator Tehnic.

CANDIDATUL IDEAL :

Absolvent de facultate cu profil tehnic (mecanică, electromecanică, energetică, chimie, construcţii- instalaţii).

Experienta minim 3 ani in domeniul tehnic instalatii gaze industriale, instalatii din industria chimica si petrochimica

Reprezinta avantaj cunostinte practice si cunostinte privind principii, metode de executie si mentenanta specifice domeniilor : instalatiile sub presiune, instalatiile criogenice, instalatiile termice, electromecanica.

Autorizarea RSVTI constituie un avantaj.

Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Persoana dinamica, flexibila, deschisa la nou,organizata.

Limba engleza avansat obligatoriu (limba germana constituie avantaj)

Operare PC : MS Office; AutoCAD (avantaj)

Carnet de conducere : Categoria B

Descrierea jobului

  • RESPONSABILITATI / BENEFICII :
  • Responsabilitati :

    Derulare proiecte instalatii gaze tehnice si medicinale :

  • oferte tehnice
  • verificare / avizare documentatie proiectare
  • supervizare si efectuare montaj instalatii, mentenanta, interventii
  • puneri in functiune si autorizare functionare instalatii
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite