Lucrator depozit
Master Sport
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal : Abilitati operare PC

Spirit organizatoric

Punctualitate, seriozitate

Initiativa

Pasiune pentru activitati sportive reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Este responsabil de gestiunea marfurilor din depozit

Receptioneaza marfurile si asigura aranjarea acestora la raft

Receptioneaza marfurile si avizele aferente acestora, primite de la celelalte puncte de lucru

Pregateste marfurile si documentele insotitoare pentru aprovizionarea punctelor de lucru

Pregateste coletele si documentele pentru livrarea produselor prin curierat

Aprovizioneaza cu marfuri / consumabile / etc punctele de lucru

Participa la inventare

Este disponibil pentru deplasari la evenimentele organizate de companie

Intretine curatenia si ordinea in depozit

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite