Consultant IT Soluţii Distribuţie - FSMS (132802)
Delgaz Grid S.A.
Iasi
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educație necesară : Studii superioare în domeniul IT / tehnic
  • Experiență profesională : Experiență anterioară în activități specifice serviciilor IT și integrării acestora într-un mediu de lucru unitar
  • Cunoștințe IT : Structuri de date, interogări SQL, principii RDBMS, programare OOP, servicii web, IT networking, Power Shell scripting, Microsoft .NET Framework
  • Altele : Gândire analitică şi conceptuală, permis de conducere categoria B
  • Descrierea jobului

  • Vei realiza activităţi de consultanţă în aria de specializare, vei implementa, configura şi asigura suportul pentru FSMS (Field Services Management System) şi pentru celelalte sisteme din aria de responsabilitate
  • Vei implementa soluţiile și vei configura sistemele din aria de responsabilitate, vei realiza sau participa la realizarea modificărilor de sistem (CR-uri)
  • Vei monitoriza sistemele, vei testa modificările executate în sistem și vei întocmi documentaţia (manuale) pentru utilizatori
  • Vei instrui utilizatorii şi vei asigura mediul necesar instruirii, vei rezolva sau participa la rezolvarea disfuncţionalităţilor şi comenzilor din sistemele din aria de responsabilitate
  • Ce îţi oferim

  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă
  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.

    Raportați această lucrare