Reprezentant tehnic industrial zona Buzau, Prahova, Vrancea
S.C. TEMAD CO S.R.L.
Galati
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • De preferat cu domiciliul in judetele Buzau sau Prahova, pentru facilitarea comunicarii si raportarii fata de punctul de lucru al companiei deschis in Buzau pe Soseaua Brailei numarul 4.
  • Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat
  • Experienta in domeniul tehnic sau experienta in vanzari (minim 2 ani)
  • Permis auto categoria B (minim 1 an)
  • Disponibilitate pentru deplasari
  • Abilitati : de comunicare, time management, responsabilitate, relatia cu clientul, rezistenta la stres, dezvoltare personala, negociere.
  • Descrierea jobului

  • Atingerea planurilor de vanzari si de incasari aferente clientilor alocati
  • Promovarea si vanzarea produselor din oferta TEMAD
  • Mentinerea unei relatii profesionale productive cu clientii alocati
  • Acordarea de suport tehnic clientilor
  • Mercantizarea produselor in magazine conform standardului companiei
  • Prospectarea continua a pietei si identificarea potentialilor clienti;
  • Respectarea politicii de vanzari a companiei TEMAD
  • Zona de acoperire : judetele BZ, PH, BR, GL,VN
  • Beneficii Oferite :

  • Pachet financiar compus din salariu fix si bonusuri
  • Masina de serviciu
  • Telefon de serviciu
  • Raportați această lucrare