Consultant vanzari - magazin produse profesionale coafura
SC PROFIHAIRSHOP SRL
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Atitudine pozitiva,tinuta si prezenta agreabila;
  • Bune abilitati de comunicare si client service;
  • Spirit de echipa,dinamism,gandire comerciala,eficienta si initiativa;
  • Orientare spre rezultat;
  • Cunostinte basic de operare PC (E-mail,Office Word si Excel);
  • Experienta anterioara in pozitia de consultant vanzari pe piata cosmeticelor profesionale reprezinta un avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Intampina si indruma clientii;
  • Ofera informatii si recomandari personalizate despre produsele comercializate,precum si despre tehnicile de utilizare;
  • Contribuie la fidelizarea clientilor;
  • Implementeaza politica de vanzare in concordanta cu obiectivele strategice ale companiei :
  • Opereaza pe casa de marcat;
  • Receptioneaza si aranjeaza marfa in magazin;
  • Alte atributii trasate de managerul de magazin;
  • Beneficii :

  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
  • Pachet salarial motivant si bonusuri din vanzari;
  • Program de lucru in ture;
  • Prime si beneficii pentru loialitate;
  • Program de pregatire si dezvoltare profesionala
  • Raportați această lucrare