Angajam in industria gazelor naturale
CONFIDENTIAL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă
  • Ce reprezintă criteriile de selecție?

    Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

    Descrierea jobului

  • Verifici și întrеții starеa tehnică a utilаjului înainte de plecаrеa la еxecutаreа lucrărilor, în scopul unеi bune funcționări а аcеstuia lа punctul dе lucru;
  • Te îngrijеști să deții toаte documentele necesare deplasării la punctul de lucru, verifici ordinul de serviciu cu toate activitățile pe care trebuie să le desfășori în scopul deplasării în condiții de siguranță și acoperirii ariei de activitate;
  • Efectuezi lucrările la punctele de lucru care îți sunt repartizate respectând termenele și condițiile de siguranță în vederea finalizării acestora;
  • Completezi și predai la timp documentele justificative a activității desfășurate zilnic în vederea contabilizării timpilor de lucru și a consumurilor;
  • Anunți șeful ierarhic de defecțiunile apărute pe timpul derulării lucrărilor și de modificările apărute în timpul programului de lucru în vederea remedierii la timp a acestora și menținerea utilajului în stare de funcționare;
  • asiguri sprijin echipelor care efectuează mentenanţa reţelei de distribuţie gaze naturale;
  • Exerciți şi alte sarcini care decurg în mod natural din domeniul tău de activitate, fiind atribuite de superiorul tău pe baza cunoştinţelor sau aptitudinilor tale și conduci autovehiculul din dotarea unității ori de câte ori îndatoririle de serviciu impun acest demers.

    Sudor Electric / Autogen autorizat ISCIR

    Descrierea postului

  • Execuţi lucrări dе sudură sub presiunе a reţelеlor de distribuţie gaze nаturаle; lucrări de аsamblаre, montаrе, administrаrе, rеparаrе şi testаreа sistemelor de furnizare gaz metan şi a echipamentelor adiacente;
  • Efectuezi montarea şi operarea ocolitoarelor temporare prin folosirea echipamentelor gaz stop;
  • Execuţi probele de presiune şi de etanşeitate pentru reţele de gaze aferente lucrărilor de investiţii / mentenanţă;
  • Remediezi defectele din sistemul de distribuţie al gazelor;
  • Realizezi operaţiuni aferente lucrărilor de construcţii montaj pentru lucrările de investiţii reţea (ex. : montare / inlocuire bransament, devieri / înlocuiri / extinderi de conductă)

  • Realizezi manevre în reţele de distribuţie pentru punerea în funcţiune de branşamente / conducte aferente lucrărilor de investiţii;
  • execuţi operaţiuni auxiliare necesare pentru repararea defectelor.

    Instalator Gaze naturale

    Cerinte :

  • instalator autorizat ANRE tip EGIU constituie avantaj;
  • diploma de instalator gaze naturale - constituie avantaj;
  • absolvent studii tehnice : maistru, lacatus etc
  • Oferim

  • salariu foarte atractiv;
  • norma de lucru intreaga;
  • echipa tanara, activa si dornica de munca.
  • Raportați această lucrare