INGINER CONSTRUCTII CIVILE
Z.W.E. CONSTRUCT SRL
Remote (de acasă)
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare profil construcții civile;
  • Experiența în execuție minum 5 ani;
  • Experiența în realizarea ansamblurilor rezidentiale, birouri;
  • Disponibilitate la deplasari în santierele companiei;
  • Abilitati bune de comunicare și de coordonare și management;
  • Cunoștințe operare PC;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Descrierea jobului

    Raspunde de realizarea lucrarilor de construcții conform cerintelor clientului ( documentatie de execuție, caiete de sarcini, planuri, etc.)

  • Răspunde de respectarea termenelor și cerintelor de calitate asumate contractual de societate;
  • Verifica intocmirea necesarului de aprovizionare detaliat și explicit din punct de vedere tehnic;
  • Verifica repartizarea eficiența a oamenilor ( repartizare pe lucrări, pontaje) și utilajelor;
  • Urmărește consumurile de materiale, manopera și utilaj, în paralel cu incadrarea acestora în fisa limita și în bugetul proiectului;
  • Coordoneaza și verifica activitatea subantreprenorilor;
  • Răspunde de calitatea lucrarilor executate;
  • Răspunde de managementul santierului
  • Răspunde de implementarea și respectarea masurilor și instructiunilor legale referitoare la securitatea muncii;
  • Raportați această lucrare