Electrician santier
SC PHI ELECTRO DISTRIBUTION SRL
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice sau școala profesională cu profil electric;
  • Cunoștințe de bază în domeniul electric;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Descrierea jobului

    Sarcini / Responsabilități :

  • Execuție instalații electrice de joasă tensiune;
  • citeşte şi interpretează corect schema electrică;
  • alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
  • stabileşte traseul instalaţiei în funcţie de cerinţe şi disponibilităţi;
  • realizează montajul traseelor de tubulatură, jgheaburi, cabluri
  • montează și leagă corpuri de iluminat, prize, senzori, butoane etc
  • Beneficii :

  • salariu motivant negociabil în urma interviului final
  • mediu de lucru dinamic, posibilități de dezvoltare personală și profesională
  • Raportați această lucrare