Medic Veterinar
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Targu Frumos
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Gi Group recrutează pentru clientul său Medici Veterinari, una dintre cele mai mari companii din domeniul veterinar din Romania

Studii superioare finalizate in domeniul veterinar sau farmaceutic.

Aptitudini de organizare, bune abilitati de comunicare si vanzare.

Receptiv, cooperant, deschis dialogului, calm, cu un bun potential energetic si control comportamental.

  • Persoana perseverenta, orientata spre solutii si rezultate;
  • Are cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook).

    Descrierea jobului

    Farmacistul Veterinar va fi responsabil pentru :

  • Vanzarea produselor farmaceutice / accesorii / hrana;
  • Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
  • Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei;
  • Promovarea portofoliului de produse clientilor farmaciei;
  • Stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu toti clientii farmaciei.

    Se Ofera :

  • Dezvoltare profesionala;
  • Instruire constanta;
  • Salariu fix;
  • Comisioane din vanzari;
  • Tichete de masa.

    Raportați această lucrare