Lacatus Mecanic Montator
S.C. ARIA DOOR S.R.L
Cluj‑Napoca
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • calificare in domeniu (lacatus mecanic sau montator)
  • abilitate practica in domeniul tehnic si executie montaj
  • studii tehnice medii
  • abilitate in comunicare cu clienti
  • seriozitate, responsabilitate
  • capabil sa lucreze in situatii de interventie sub presiunea timpului
  • dinamic, dedicat si responsabil
  • abilitati de a lucra in echipa
  • permis de conducere, categ. B
  • dispus la deplasari
  • Descrierea jobului

  • participa la executarea, instalarea si montarea usilor de garaj sectionale, usi industriale sectionale, automatizari pentru usi si porti
  • executarea operatiilor ca sarcina de serviciu prin respectarea normelor de sanatate in munca, specifice lucrarii respective
  • pregateste locul de munca, utilaje, scule, mesele de lucru, etc...astfel incat rezultatele muncii sa corespunda cerintelor de calitate si performanta in munca
  • Raportați această lucrare