Database Administrator M/F
FM LOGISTIC
Dragomiresti-Vale
2 zile în urmă

Job description

FM Logistic angajeaza Database Administrator in cadrul echipei din Dragomiresti-Vale, Ilfov.

Program de lucru :

Luni - Vineri 9 : 00 - 17 : 15

Locatie :

Dragomiresti-Vale, Ilfov

Descrierea jobului :

Gestionarea si implementarea cu succes a proiectelor logistice (start up) in concordanta cu angajamentul companiei in ceea ce priveste bugetul, termenele de predare, nivelul de satisfactie al clientului

  • Analiza nevoilor clientilor interni si / sau externi si coordonarea proiectului in concordanta cu obiectivele acestuia (start-up);
  • Identificarea resurselor necesare pentru buna desfasurare a proiectului si validarea acestora cu clientul intern / extern;
  • Identificarea riscurilor ce pot aparea si propunerea solutiilor de monitorizare a acestora pe intregul parcurs al proiectului;
  • Definirea / selectia si coordonarea echipei implicate in proiect

    Coordonarea executiei planului de operatiuni

    Monitorizarea respectarii KPI's / proiect si raportarea acestora catre stakeholders

    Compania va ofera :

    salariu + bonus de performanta

    tichete de masa

    24 de zile de concediu de odihna pe an

    diverse alte prime si zile libere platite

    abonament medical

    acces la platforma online de cursuri

    Profile

    Experienta intr-un rol similar (project management in operational ar putea fi un avantaj) - minim 3 ani

    Experienta in Logistica / Transport

    Traininguri sau certificari specifice in Project Management

    Abilitati de comunicare, leadership, negociere, adaptabilitate

    Abilitati de organizare, time management, risk management, conflict management

    Orientat (a) pe rezolvarea problemelor si pe rezultate

    Abilitati de raportare

    Abilitati de ascultare activa

    Experienta in folosirea unei metodologii de management al proiectelor

    Studii superioare

    Foarte bune cunostinte de limba engleza

    Candidate criteria

    Minimum level of education required

    7- Master / Engineer degree (+5)

    Specific expertise

    Minimum level of experience required

    Intermediate (3-5 years)

    English (3- Fluent)

    Raportați această lucrare