Pharmacy Account Specialist
MagnaPharm Marketing & Sales ROMANIA SRL
Constanta
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Experiență de minimum 12 luni în vânzări (experiența în vânzări în piața pharma constituie un avantaj);
  • Excelente abilități de comunicare și negociere;
  • Orientare către client / rezultate, asertivitate;
  • Cunoștințe operare PC (Word, Excel);
  • Permis de conducere, disponibilitate pentru deplasări.
  • Descrierea jobului

  • Promoveaza numele, imaginea si serviciile MagnaPharm Marketing & Sales Services SRL in relatiile cu clientii;
  • Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu distribuitorii agreati si cu toti clientii de pe zona alocata;
  • Viziteaza regulat clientii (in functie de rute, necesitati, probleme, oportunitati);
  • Intretine relatii de colaborare cu reprezentantii medicali de pe zona lui, care promoveaza produsele din portofoliu;
  • Promoveaza produsele din portofoliu conform strategiilor stabilite de catre companie;
  • Supervizeaza / solutioneaza derularea contractelor conform intelegerilor initiale.
  • Raportați această lucrare