Tehnician sisteme de securitate
Vector Systems
Ilfov, Romania
19 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Post cu profil tehnic, electric, electronic pentru montaj sisteme de alarma si supraveghere video :

  • Realizarea traseelor de cabluri si a conexiunilor la echipamente;
  • Instalare, montaj si punere in functiune echipamente electronice din gama sistemelor de alarma efractie si / sau incendiu, camere de supraveghere video, interfoane si videointerfoane;
  • montaj de sisteme de acces si automatizari bariere / porti etc.;
  • Intretinerea echipamentelor instalate.
  • Cerinte

  • Permis conducere cat.B;
  • Studii medii sau superioare de profil (electronica, electrotehnica - constituie avantaj);
  • Cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj pentru sisteme de alarma si sisteme antiincendiu, supraveghere video;
  • Abilitati tehnice;
  • Capacitate de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului;
  • Seriozitate, dinamism, promtitudine, punctualitate.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu in functie de abilitati;
  • Posibilitate instruire, obtinere autorizari;
  • Avantaje in functie de volumul si calitatea activitatilor desfasurate;
  • Posibilitatea de promovare in cadrul firmei in functie de abilitati si rezultate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite