SEF MAGAZIN
KIK Textilien und Non-Food SRL
Targoviste
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

Studii medii / superioare

Flexibilitate privind programul de lucru

Cunostinte bune de limba romana

Interes pentru moda, vanzari si interactiune cu clientii

Experienta anterioara in coordonarea unei echipe

Oferta :

Posibilitatea de a lucra intr-o companie internationala stabila

Un loc de munca sigur

Posibilitati de promovare intr-o companie in plina dezvoltare

Mediu de lucru si pachet salarial atractiv

Responsabilitati :

Coordonarea echipei din magazin

Implementarea conceptelor interne de vanzare / prezentarea marfii

Coordonarea privind preluarea si aranjarea marfii / activitatii legate de casa / activitatii de inventar

Controlarea patrarii ordinii si curateniei in magazin

Raportați această lucrare