FRIGOTEHNIST Cluj, Floresti
SC Oncos Prod SRL
Floresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă
  • Ce reprezintă criteriile de selecție?

    Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

    Descrierea jobului

    ONCOS angajeaza FRIGOTEHNIST la sediul firmei din Floresti

    In plina dezvoltare,Oncos isi mareste echipa.Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut , te asteptam in echipa noastra!

  • Cautam persoana serioasa cu experienta in domeniu!
  • Responsabilitati :

  • intretinerea optima, revizia periodica a intalatiilor frigorifice,
  • interventia prompta in situatii de urgenta.
  • Beneficii :

  • salar motivant
  • posibilitate de relocare (cazare decontata)
  • masa calda
  • plus alte beneficii...
  • CV-urile se pot depune la adresa resurse.umane oncos.ro.

    Detalii la nr. 0720 600253, 0728737407

    Raportați această lucrare