OPERATOR - Departament PRODUCTIE
TERAPIA SA
Cluj‑Napoca
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice de preferat (mecanica, electro-mec, automatizari)
  • Experienţă anterioară nu este obligatorie se asigura curs de 6 luni pentru calificarea la locul de munca pentru meseria de Operator chimist in industria farmaceutica
  • Disponibilitate pt munca in 3 schimburi + weekenduri (conform legislatie) - se asigura sporuri de noapte si spor de ore suplimentare, bonus de perfomanta si premiu de vacanta.
  • Descrierea jobului

  • Răspunde de atingerea parametrilor calitativi si canitativi pe fazele de fabricatie conform proceselor de productie
  • Răspunde de asigurarea funcţionării şi supravegherii continue a utilajelor din procesele de fabricatie.
  • Raportați această lucrare