Operator calitate
ACCU Quality Services
Sibiu, RO
34 zile în urmă
source : Târgul de Cariere

Candidatul ideal

Angajatul trebuie să fie loial si disciplinat, dând dovadă în toate imprejurările de o atitudine civilizată și corectă față de toate persoanele cu care vine in contact

Atitudine de lucru corectă, mod de lucru organizat și responsabil

Persoană activă, auto-motivată și deschisă la schimbare

  • Orientare spre rezultat și abilitate de a face față presiunilor;
  • Descrierea postului

    Folosește timpul de muncă exclusiv pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu; în acest sens, nu se ocupă în timpul de muncă de activități care nu sunt cuprinse în atribuțiile și îndatoririle sale, ori nu sunt dispuse de superiorii ierarhici

    Aplică cunoștințele obținute în perioada de training în procesul de inspectare și sortare a produselor, în conformitate cu standardele, mijloacele și sistemele de calitate aplicabile

  • Observă neconformitățile și aplică tehnicile de sortare a produselor in funcție de acestea;
  • Respectă tehnicile, metodele și instrumentele specifice managementului calității

  • Participă activ la rezolvarea sarcinilor echipei;
  • Urmărește ca stocarea interoperațională a produselor să fie facută în conformitate cu standardele interne de calitate;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite