TEHNICIAN ECHIPAMENTE ELECTRICE SI ELECTRONICE
X Gaming S.A.
Ploiesti
‎în urmă cu 2 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • cunostinte si experienta in intretinere si reparatii echipamente electrice si electronice
  • cunostinte de baza despre instalatii electrice de joasa tensiune, echipamente hardware si programe software
  • absolvent studii medii, gandire tehnica, disponibilitate de invatare
  • permis de conducere cat.B cu experienta practica
  • domiciliul stabil in Braila, Galati sau Ploiesti
  • rezistent la stres
  • disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
  • limba engleza - nivel mediu
  • abilitati de organizare si comunicare
  • seriozitate si responsabilitate
  • Responsabilitati :

  • intretinerea, verificarea si repararea echipamentelor si subansamblelor aferente
  • citirea si interpretarea datelor stocate in echipamente
  • mutarea si instalarea echipamentelor ce apartin companiei
  • asigurarea de consultanta tehnica, in functie de solicitari
  • intocmirea documentelor specifice operatiunilor efectuate
  • reprezentarea firmei in relatia cu colaboratorii
  • Beneficii :

  • salariu competitiv, tichete de masa
  • autoturism de serviciu, laptop, telefon, scule si echipamente specifice
  • loc de munca stabil in cadrul unei companii de top
  • program de lucru flexibil, mediu de lucru profesional
  • training pentru insusirea teoretica si practica a procedurilor specifice
  • Raportați această lucrare