Director Zonal Brasov - Mures
DRIM Daniel Distributie FMCG
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Experienta in coordonarea unei echipe de minim 10 angajati

Abilităţi de planificare, organizare şi de soluţionare optimă a problemelor

Abilităţi excelente de negociere şi comunicare

Cunoştinţe de baza de operare Office

Descrierea jobului

Coordonează şi conduce întreaga activitate a punctului de lucru, urmărind îndeplinirea targetului de vânzări, încasări si profit.

Se implică în procesul de recrutare, integrare, evaluare şi motivare a echipei.

Stabileste obiectivele departamentelor din subordine in concordanta cu obiectivele companiei.

Contribuie la atingerea obiectivelor si targetelor de vanzari.

Identifica factorii care impiedica realizarea obiectivelor si propune solutii.

Menţine şi dezvoltă relaţiile de afaceri cu clienţii existenţi, identifică şi contactează potenţiali clienţi

Beneficii

Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice.

Pachet salarial atractiv compus din parte fixa si parte variabila

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite