Reprezentant vanzari
Z Spot Media SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Atitudine pozitiva, comunicativ, orientat spre client;
  • Fire practica si proactiva, disponibilitate efort fizic partial

  • Entuziast si sociabil, organizat;
  • Dornic de munca, de invatare si dezvoltare personala

    Cunostinte operare PC : Office, Word, Excel, email

    Cunostinte sau experienta in vanzari

    Min studii medii

    Studii sau experienta practica in domenii tehnice constituie un avantaj

    Limba engleza - nivel incepator sau mediu

    Carnet auto B (avantaj)

    Responsabilitati

    Urmareste, preia si raspunde la cererile de oferta ale clientilor in ceea ce priveste produsele firmei : consumabile si echipamente

    Prezinta produsele firmei si consiliaza clientii in alegerea potrivita

  • Preia, pregateste si urmareste comenzile : facturare, coletare, predare curier, incasari;
  • Sprijina activitatea din depozit la pregatire comenzi, intrare si iesiri marfa, inventariere atunci cand este nevoie (partial efort fizic colete);
  • Invata procesele de vanzare, produsele si procedurile firmei pentru a-si dezvolta in timp propriul portofoliu de clienti

    Beneficii

    salariu fix + comision vanzari

    mediu de lucru placut si corect

    abonament Medlife

    program lucru 8 : 30-17 : 00

    posibilitate de dezvoltare a unei cariere in vanzari sau in logistica / gestiune

    experienta dobandita la locul de munca

    Raportați această lucrare