INGINER CONSTRUCTOR
Eraos S.A.
Constanta
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • seriozitate / responsabilitate,
  • loialitate,
  • hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva,
  • sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
  • Descrierea jobului

    Sarcini si responsabilitati :

  • Supervizeaza si gestioneaza activitatea de pe santier
  • Urmareste stadiul lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ si tine evidenta lucrarilor executate
  • Efectueaza situatiile de lucrari cu privire la consumurile efective de materiale
  • Pregateste documentatia de ofertare / decontare
  • Raspunde de echipa de muncitori din subordine de pe santier
  • Indeplineste intocmai atributiile si prevederile sarcinilor de serviciu stabilite in fisa de post
  • Raportați această lucrare