Consultant Finaciar
Chisbora Septimiu-Cristian - Agent De Asigurari
Salonta
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vino alaturi de Metropolitan Life.

Cautam :

  • Abilitati de comunicare
  • Personalitate sociabila,serioasa,motivata si orientata catre rezultate
  • Studii medii / superioare
  • Descrierea jobului

    Asteptarile noastre :

  • Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti
  • Analiza nevoilor financiare ale clientilor pentru a le propune cea mai buna solutie
  • Sa mentii o relatie de lunga durata cu clientii tai
  • Promovarea serviciilor financiare catre clientii existenti si catre potentiali clienti noi
  • Oferim :

  • Dezvoltarea abilitatilor antreprenoriale
  • Programe de training si coaching perioadice
  • Program flexibil
  • Dezvoltarea abilitatilor de leadership si management
  • Posibilitatea de a castiga cat doresti si de a-ti maximiza constant veniturile
  • Raportați această lucrare