Consultant Recrutare
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Oradea
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Pasionat de domeniul resurselor umane;
  • Disponiblitatea de a combina munca de birou cu activitatea de teren;
  • Deţinerea permisului de conducere;
  • Comunicativ şi abilități de relaționare cu oamenii;
  • Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare / selectie in paralel;
  • Cunostintine aprofundate de MS Office (Word, Excel).
  • Responsabilitati :

  • Managementul intregului proces de recrutare, selectie si plasare pentru posturile alocate;
  • Conceperea si postarea anunturilor de recrutare;
  • Gestionarea etapelor procesului de selectie pentru pozitiile vacante incluzand preselectia si evaluarea CV-urile primite, testarea candidatilor, stabilirea si sustinerea interviurilor, realizarea listei scurte, intocmirea ofertelor de angajare, etc;
  • Urmarirea derularii procesului de integrare in cadrul organizatiei a noilor angajati;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate privind situatia proiectelor gestionate;
  • Promovarea oportunitatilor de angajare prin distribuirea materialelor promotionale si atragerea candidatilor, implicand deplasari pe teren, atat in mediul rural cat si in cel urban.
  • Raportați această lucrare