Proiectant Instalatii Electrice
GBC Group
Bucuresti
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cerinte minime candidat :

  • Studii superioare (finalizate);
  • Aptitudini / orientare catre domeniile : electronica, energetica, eletrica;
  • Experienta in proiectare instalatii electrice medie si joasa tensiune;
  • Ambitie in asimilarea de informatii si perfectionare;
  • Responsabilitate in atingerea obiectivelor;
  • Abilitatea si responsabilitatea de a finaliza in termen proiectele in lucru;
  • Cunostiinte avansate de operare PC (Pachetul MS Office), AutoCAD 2D, 3D
  • Experienta in ofertare este un avantaj cat si autorizarea ANRE tip 2A si / sau 3A;
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
  • Cunoasterea soft-urilor de tip : Windoc, Doclib reprezinta un un avantaj
  • Descrierea jobului

  • Sa intocmeasca planurile proiectelor contractate;
  • Definire fise tehnice, liste cantitati;
  • Verificare proiecte existente "as build" si eficientizare "build and design";
  • Optimizarea proiectelor in faza de ofertare si implementare;
  • Sustinerea proiectelor in comisiile de avizare dupa caz : Electrica Muntenia Nord;
  • Deplasari sporadice in site si verificarea respectarii proiectului pe perioada implementarii;
  • Raportați această lucrare