Service Assistant
Automobile Bavaria
Sibiu
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte

  • Experienta minim 2 ani in domeniul auto;
  • Bune cunostinte de utilizare PC (pachetul office);
  • Cunostinte avansate de limba engleza - termeni tehnici;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii ;
  • Abilitati de organizare, planificare;
  • Abilitati de vanzare, negociere;
  • Prezenta agreabila, cu un comportament orientat catre clienti si rezultate;
  • Permis conducere categoria B;
  • Responsabilitati

  • Promoveaza activ serviciile si produsele companiei catre potentialii clienti;
  • Consilieaza clientii si solutioneaza solicitarile acestora in toate etapele procesului de service;
  • Receptioneaza si executa inspectia preliminara a masinii;
  • Organizeaza mobilitatea clientului prin oferirea activa a serviciilor disponibile.

  • Informeaza clientii despre stadiul lucrarilor din service;
  • Informeaza clientii cu privire la durata si costurile lucrarilor efectuate;
  • Predarea autovehicului catre client; explicarea lucrarilor efectuate si a facturii.

    Beneficii :

  • Pachet salarial motivant care include bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative;
  • Pachet servicii medicale private premium;
  • Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
  • Certificare marca BMW;
  • Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic;
  • Raportați această lucrare