Inspector ITP
EUROMASTER
Timisoara, Romania
4 zile în urmă

Candidatul ideal

  • Inginer autovehicule rutiere sau Atestat sau in curs de atestare Inspector ITP
  • Descrierea jobului

    Efectuarea verificarii starii tehnice a vehiculelor in vederea intrunirii cerintelor tehnice precizate prin reglementarile privind circulatia pe drumurile publice

    Stabilirea programarilor in vederea desfasurarii inspectiei tehnice a vehiculului

    Comunicarea catre client a documentatiei si a conditiilor tehnice obligatorii pentru promovarea inspectiei tehnice

    Verificarea documentatiei prezentate de catre client

    Verificarea starii tehnice a vehiculului

    Certificarea starii tehnice a vehiculului

    Verificarea tahografului daca este cazul

    Persoana de contact - Doru Brancu, tel 0724288555, email : doru brancu bandt.ro

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite