Tehnician Electromecanic pentru mentenanta utilaje productie
LUGERA & MAKLER SRL
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / scoala profesionala de specialitate;
  • Experienta in domeniul industrial de minimum 3 ani;
  • Cunostinte tehnice, electrice si electromecanice;
  • Cunostinte elementare de limba engleza.

    Descrierea jobului

  • Verificarea zilnica a starii tehnice a utilajelor din productie si consemnarea in raportul de schimb de tura;
  • Efectuarea de reparatii de urgenta;
  • Intretinerea utilajelor si instalatiilor din punct de vedere electric / mecanic, conform specificatiilor tehnice ale instalatiilor, date de producator.

    Raportați această lucrare