Gestionar
ADECCO RU
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie din domeniul instalatiilor de apa, gaz si incalzire, Gestionar.

Candidatul ideal :

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
  • Persoana dinamica si comunicativa;
  • Abilitati de organizare si negociere;
  • Cunostinte de utilizare PC si MS Office;
  • Carnet de conducere categoria B (reprezinta un avantaj).
  • Descrierea jobului

    Principalele responsabilitati :

  • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
  • Verifica documentele primite de la furnizor odata cu venirea marfii;
  • Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
  • Asigura livrarea marfii catre clienti;
  • Intocmeste facturile fiscale pentru clientii firmei;
  • Realizeaza diverse rapoarte.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite