Specialist Resurse umane recrutare
SELGROS Cash&Carry
Brasov
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare
  • cunoștințe bune operare PC(MS-Office)
  • curs de inspector resurse umane constituie avantaj
  • abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă
  • gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă
  • Responsabilități :

  • identifică și administrează canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
  • concepe și postează anunțurile de recrutare pe baza discuțiilor cu șefii de departamente
  • selectează candidații pe baza Cv-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului
  • contactează candidații selectați în vederea programării interviurilor
  • participă activ în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților
  • întocmește și actualizează fișele de post
  • coordonează orientarea noilor angajaţi pentru a facilita integrarea acestora în companie
  • intocmește rapoarte și situații
  • asigură alte activități în departamentul Resurse Umane.
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • salariu atractiv și tichete de masă;
  • beneficii* : Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;
  • oportunitatea unei cariere intr-o companie multinațională;
  • sistem informatic performant si logistica moderna
  • acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.
  • Informare

    Va informam că, prin aplicarea pentru o pozitie in cadrul societatii Selgros Cash&Carry SRL, va vom colecta si folosi datele personale oferite in desfasurarea procesului de selectie si recrutare de personal.

    Pentru informatii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul recrutarii si selectiei de personal in cadrul Selgros Cash&Carry SRL, va rugam accesati site-ul societatii la adresa , sectiunea Cariere.

    Raportați această lucrare