Muncitor confectii metalice
F.d. Firmex S.R.L.
Bucuresti, Romania
‎în urmă cu 11 ore
source : MyNextJob

Fabrica confectii mobilier din inox pentru industria alimentara, angajam MUNCITOR

Responsabilitatile principale ale postului :

  • finisare si slefuire mobilier metalic din inox
  • debitare teava si profile din inox -lucrul cu polizor unghiular (flex), bormasina, masini de slefuit
  • Cerinte post :

  • cunostinte elementare de algebra si geometrie (tabla inmultirii , transformari din m, cm in mm, cunoasterea formelor geometrice)
  • experienta in domeniu si permisul de conducere ( categoria B ) constituie un avantaj
  • se cer abilitati tehnice, punctualitate si seriozitate
  • Alte detalii : Activitatea se va desfasura in hala de productie moderna, comuna Domnesti, jud. Ilfov. Program : Luni-Vineri, 8.

    00-16.30 (30 min pauza de masa). Contract de munca cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata. Salariu net minim 2800 lei, se negociaza in functie de competentele profesionale.

    Decontare transport pe o raza de 30 km.

    Raportați această lucrare