RESPONSABILI VANZARI SI DEZVOLTARE REGIONALA pentru zonele ALBA, SIBIU, BRASOV
Tooltech International
Alba Iulia
10 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • atingerea obiectivelor de vanzare;
  • prospectarea zonei si dezvoltarea numarului de clienti;
  • prezentarea si promovarea portofoliului de produse ale companiei;
  • oferirea de consultanta clientilor, intocmirea ofertelor si incheierea de contracte, respectand politica de vanzare.
  • CERINTE

  • inginer TCM sau MU;
  • experienta in domeniul scule aschietoare pentru prelucrarea metalelor;
  • experienta in tehnologia prelucrarii prin aschiere a metalelor;
  • experienta in vanzari de produse tehnice catre companiile de productie mari si foarte mari;
  • cunostinte bune de engleza tehnica;
  • domiciliul stabil in resedintele judetelor Cluj, Alba, Sibiu, Brasov
  • permis de conducere, categoria B
  • OFERTA

  • salarizare motivanta (fix, plus comision din vanzari);
  • tichete de masa;
  • program flexibil de la domiciliu;
  • sansa unei cariere intr-o companie multinationala performanta.
  • OBSERVATII

    Asteptam CV-urile dumneavoastra, impreuna cu Scrisoarea de Intentie, la adresa de e-mail office tooltechromania.ro sau la nr. de fax 0244 376 455.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite