IQOS Coach
Adecco
Bihor, Oradea, Romania
‎în urmă cu 4 ore

IQOS Coach

În ce constă rolul de IQOS Coach

Dacă ești interesat de acest job trebuie să știi că ai oportunitatea să lucrezi pentru un brand care ca revoluționat o industrie întreagă.

Ce calități trebuie să ai?

Dacă :

  • Esti încrezător si ai abilități excelente de comunicare;
  • Esti orientat către client și vrei să îi oferi o experiență premium;
  • Ai experiență de lucru cu clientii sau de vânzări;
  • Ai finalizat studiile universitare sau esti în an terminal;
  • Ai permis de conducere categoria B, atunci înseamnă că te potrivești pentru poziția de IQOS Coach.

    Ce responsabilități vei avea?

    Pe parcursul activității tale va trebui să :

    Crești numărul de clienți care folosesc dispozitivele IQOS

  • Stabilești și să dezvolți relații cu cu posibilii clienti;
  • Prezinți beneficiile produsului IQOS;
  • Utilizezi sistemele și aplicațiile companiei;
  • Realizezi follow-up și consultanță utilizatorilor;
  • Ce îți oferim?

    Dacă devii colegul / colega noastră vei avea parte de :

    Un salariu de bază motivant și un sistem de bonusare foarte atrăgător

    Sesiuni de training la începutul jobului și pe parcursul său

    O platformă de creștere profesională într-o companie multinațională

    Acces într-o rețea de resurse și know-how global

    Oportunitatea de a-ți exersa limba engleză alături de vorbitori nativi

    O abordare flexibilă a programului de lucru, activități sportive și de voluntariat care nu te vor lăsa să te plictisești.

    Un autoturism pentru flexibilitate de timp și libertate de mișcare

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite