Consultanti Vanzari
Dana Anghel Agent De Asigurare S.R.L.
Galati
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Varsta minim 25 ani, studii liceale sau superioare finalizate.

Abilitati de comunicare, spirit antrepenorial, disponibilitate pentru program si activitati individuale, orientare catre castiguri financiare si dezvoltare profesionala.

Domiciliul in Galati sau in localitati limitrofe, cu disponibilitate pentru integrarea in programul Agentiei.

Descrierea jobului

Intermedierea de contracte Servicii Financiare Nebancare, prospectare piata, identificare potentiali clienti, ofertare si negociere in vederea incheierii de planuri de economisire, pensii private, burse de studii, asigurari de viata si sanatate, asigurari de bunuri si cladiri.

Punem la dispozitie birou individual, absolut toate utilitatile si infrastructura necesare, instruire individuala, materiale si instrumente de lucru profesioniste.

Castiguri financiare compuse din suma fixa lunara, comisioane din vanzari si bonusuri.

Pachet de beneficii nesalariale.

Raportați această lucrare