REPREZENTANT VANZARI - CLUJ, TG. MURES, SUCEAVA
SENTERA SRL
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitati de convingere
  • Aspect placut, tinuta impecabila
  • Responsabil, deschis la idei noi
  • Optimist, ambitios, perseverent, spirit intreprinzator
  • Disponibil la program prelungit, deplasari
  • Experienta in vanzari
  • Integritate, respectarea promisiunilor, comportament etic in vanzari, asumarea responsabilitatilor, orientare catre client
  • Permis categoria B
  • Descrierea jobului

  • Realizarea obiectivelor / volumului de vanzari si atingerea targetului;
  • Administrarea eficienta a portofoliului de clienti;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti in zona repartizata;
  • Solutionarea eficienta a solicitarilor clientilor.
  • Asumarea in comportament si atitudine, in fata clientilor companiei, a promisiunii companiei SENTERA, de a adauga valoare in industria cosmeticelor profesionale.
  • Beneficii :

  • Salariu motivant
  • Participarea activa la organizarea de evenimente(seminarii, demonstratii, cursuri)
  • Acces la programe personalizate de training
  • Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa de profesionisti, intr-un mediu modern
  • Masina, telefon, tableta si alte instrumente necesare vanzarii
  • Raportați această lucrare