Lucrator comercial - depozit farmaceutic
Maxifarma Healthcare S.R.L.
Ploiesti
‎în urmă cu 7 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • coordonare manuala buna, memorie vizuala buna;
  • rezistent la sarcini repetitive, rezistenta la oboseala;
  • studii medii (liceu absolvit cu diploma de bacalaureat; scoala profesionala / postliceala);
  • abilitatea de calcul matematic;
  • capacitate de memorare foarte buna;
  • aptitudine pentru invatare rapida si intelegere;
  • spirit de observatie dezvoltat;
  • spirit de echipa, sociabilitate;
  • disponibilitate de a desfasura activitati in ritm alert
  • Responsabilitati :

  • participarea la operatiuni de receptie a marfii.
  • participarea la operatiuni de incarcare / descarcare a marfii;
  • colecteaza produsele de pe rafturi conform comenzilor primite de la clienti;
  • pregateste coletele de marfa in vederea livrarii acestora catre clienti;
  • realizeaza norma individuala de comenzi / zi;
  • asigura curatenia la rafturile care-i sunt repartizate
  • participarea la operatiuni de inventariere a marfii;
  • Raportați această lucrare