Inginer/Tehnician Sudor MIG-MAG
Advanced Technical Solutions and Design SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

diploma care sa ateste calificarea de SUDOR / studii superioare in domeniu

  • capacitate de comunicare si relationare;
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • atentie la detalii;
  • responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
  • aptitudini organizatorice, orientare catre rezultat;
  • persoana flexibila, comunicativa si de incredere;
  • permis de conducere categoria B constituie avantaj;
  • Descrierea jobului

    Principalele responsabilitati :

  • Foloseștе utilajеle și echipаmеntelе spеcifice tehnologiеi dе sudаrе indicatе în documentаția tеhnologică;
  • Pregatește operația de sudură, în funcție de specificul ansamblului ce trebuie realizat și caracteristicile mecanico-chimice ale materialelor;
  • Reаlizează lucrari de îmbinări nеdemontabile prin diverse procedee de sudură;
  • Efectuează diferite procedee de sudare, în funcție de caracteristicile constructive și funcționale ale construcției sudate.

    Oferta :

  • Pachet salarial foarte motivant;
  • Mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;
  • Training’uri in tara si in strainatate.

    Transport / cazare asigurat.

    Abonament Medical Regina Maria

    Compania asigura :

  • transport / cazare / diurna pentru deplasari
  • locuinta de serviciu pentru relocare
  • Raportați această lucrare