Team Leader/Site Supervisor
MULTICO srl
Arad
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • capacitate de organizare si coordonare
  • dinamic, analitic, capacitate de decizie rapida
  • meticulozitate, tenacitate
  • organizat, metodic si orientat pe detalii;
  • disponibilitate si flexibilitate;
  • abilitati de comunicare;
  • persoana responsabila, implicata;
  • Descrierea jobului

  • coordoneaza echipele de Inspectie Calitate
  • organizeaza activitatea de Inspectie Calitate, repartizeaza sarcinile pentru fiecare controlor de calitate din echipa
  • supravegheaza executia ritmica a lucrarilor
  • confirma realizarea normelor de producţie şi eventualele cauze în caz de nerespectare a lor
  • intocmeste rapoartele zilnice aferente activitatii de Inspectie Calitate
  • verifica functionarea corecta a echipamentelor necesare desfasurarii activitatilor de Inspectie Calitate si ia masuri pentru mentinerea lor in stare buna
  • raporteaza imediat superiorilor orice incident apărut pe durata realizării activităţii
  • stabileste masuri de imbunatatire a calitatii activitatii desfasurate
  • Pachet salarial motivant
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Bonuri de masa
  • Transport decontact
  • Al 13-lea salariu
  • Raportați această lucrare