Technician asamblari mecanice, CljP
Bosch Group
Cluj, Jucu, Romania
5 zile în urmă

Descrierea jobului

  • Executa lucrari in prelucrare masina de gaurit, ghilotina, fierastrau, abkant.
  • Mentenanta si reparatia echipamentelor
  • Oferta suport productiei privind partile tehnice
  • Foloseste SDV si echipamente de executie
  • Ajusteaza echipamentele
  • Mententanta SDV
  • Se asigura ca standardele de calitate Bosch sunt indeplinite
  • Se asigura ca targetul grupei este atins
  • Se asigura ca pastreaza 5S in zona de lucru
  • Se asigura ca sunt indeplinite masurile de siguranta la bancurile de lucru
  • Candidatul ideal

  • Studii tehnice liceale sau profesionale in domeniul mecanic sau similar
  • Experienta in asamblari mecanice
  • Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa
  • Abilitati foarte bune de rezolvare a problemelor
  • Cunostinte de desen tehnic , tolerante si interpretare desen.
  • Vedere in ansamblu pentru gasirea celui mai scurt traseu de montare.
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi
  • Raportați această lucrare