Consultant tehnic / technician diagnoza - Bucuresti
TIRIAC AUTO S.R.L.
București, Rumanía
1 zi în urmă

Candidatul ideal :

Studii : studii superioare, studii / calificare domeniul auto

Permis de conducere cat B, cunostinte PC

Descrierea jobului :

Asigura asistenta tehnica permanenta la nivel de service.

Verifica daca literatura tehnica de specialitate este actualizata si o transmite personalului specializat (mecanici, electricieni, etc.).

Verifica documentatia tehnica in eventualitatea aparitiei unor noi SDV-uri.

Propune sefului de atelier nevoile de training interne / externe identificate in timpul prelucrarii literaturii tehnice.

Contribuie, alaturi de seful de atelier, la solutionarea tehnica a reclamatiilor clientilor.

Cunoaste si exploateaza cu precizie apartura tehnica din dotarea service-lui (sisteme diagnoasticare si control) si transmite personalului specializat din service informatiile necesare pentru utilizarea acesteia.

Raportați această lucrare