Sofer Livrator
Esa Exclusiveshop S.R.L.
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • carnet de conducere categoria B de cel putin 3 ani
  • experienta in livrari este binevenita
  • o buna cunoastere a strazilor din Bucuresti reprezinta un avantaj
  • persoana dinamica;
  • persoana organizata,punctuala si responsabila;
  • abilitati de comunicare eficienta;
  • abilitati de relationare si lucru in echipa;
  • Descrierea jobului

  • raspunde de integritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare, cat si de marfurile preluate de la furnizori pana la sediul firmei;
  • respecta timpii de livrare si planificarea rutei de livrare;
  • raspunde de actele masinii si de verificarea zilnica a starii masinii;
  • indeplineste sarcini administrative si alte activitati conforme cu fisa postului;
  • raspunde de intocmirea corecta a foilor de parcurs;
  • transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare & primire);
  • respecta procedurile auto de exploatare, procedurile de intretinere si verificare autovehicule valabile in firma;
  • nu transporta persoane straine fara acordul sefului ierarhic direct sau a Directorului General;
  • nu foloseste autoturismul de serviciu in interes personal, decat in interesul firmei angajatoare.
  • nu pleaca in trafic fara sa detina asupra sa urmatoarele documente :
  • Permis de conducere;
  • Certificat de inmatriculare;
  • Act de identitate;
  • R.C.A. (asigurare raspundere civila auto);
  • Copie licenta transport;
  • Autorizatie de toxice si stupefiante;
  • Foaie de parcurs;
  • Ordin de deplasare semnat si stampilat (cand este cazul);
  • pachet salarial avantajos

    mediu de lucru placut

    incadrarea intr-o companie stabila pe piata muncii

    posibilitatea de dezoltare personala si profesionala

    Raportați această lucrare