Inspector Daune Auto Arad
Groupama Asigurari S.A.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice, profil mecanic - specializarea Autovehicule Rutiere constituie avantaj;
  • Experienţă pe un post similar, în instrumentarea de dosare de daună auto;
  • Excelenta cunoaştere a activităţii de daune, a normelor şi legislaţiei specifice;
  • Foarte bune abilităţi de comunicare şi de interrelaţionare cu o mare diversitate de persoane;
  • Abilităţi de rezolvare a problemelor;
  • Orientare către client;
  • Bune abilităţi de organizare a activităţii, timpului şi documentelor;
  • Gandire analitica si atenţie la detalii;
  • Cunoştinţe bune de operare pe calculator.

    Descrierea jobului

  • Parcurge procesul de instrumentare a daunelor auto începând cu deschiderea dosarului de daună până la trimiterea dosarului spre aprobare, respectând normele interne şi legislaţia în domeniu;
  • Furnizează servicii prompte şi de un înalt profesionalism clienţilor, promovand o imagine pozitivă a companiei;
  • Perioada determinata cu posibilitate de prelungire

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite