Reprezentant Vanzari
SC INDPRODCOM SRL
Cluj‑Napoca
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dacă te regăsești în descrierea de mai jos, ești persoana potrivită pentru noi :

  • Ai o experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor;
  • Ești o persoană pozitivă, energică și sociabilă;
  • Ai abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Ești atent(ă) la detalii si ești determinat(ă) să obții rezultate;
  • Ai capacitatea de a interacționa cu orice categorie de oameni;
  • Ai rezistență la stres și abilități de soluționare a problemelor;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel);
  • Deții permis conducere categoria B.

    Descrierea jobului

    Ce ne dorim de la tine?

  • să prospectezi și să identifici clienții potențiali din zona arondată;
  • să promovezi serviciile și produsele companiei;
  • să negociezi contracte pe termen lung;
  • să menții o relație profesională și eficientă cu clienții din portofoliu;
  • să-ți atingi obiectivele în termenele stabilite;
  • să-ți coordonezi, dupa caz, echipele din subordine.

    Ce îți oferim noi?

  • pachet salarial fix consistent;
  • tichete de masă;
  • bonusuri de performanță consistente, nelimitate de existenta unui prag maxim;
  • bonusuri de sărbători;
  • bonus de recomandare;
  • bonus de vechime;
  • instrumente de lucru performante;
  • autoturism și telefon de serviciu;
  • oportunitatea de a lucra alături de un colectiv pozitiv, tânăr și orientat către performanță;
  • posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei;
  • șansa de a beneficia în mod gratuit de pregătire profesională în domeniu.

    Raportați această lucrare