Tehnician instalatii de limitare si stingere a incendiilor
SC SIVE-PROPERTY MANAGEMENT SRL
Bragadiru
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana indemanatica;
  • Cunostiinte tehnice si experienta in domeniul lucrarilor de instalatii pentru stingere incendii constituie avantaj;
  • Seriozitate si corectitudine;
  • Rezistenta la stres si disponibilitate la program prelungit;
  • Muncitor, loial, hotarat;
  • Personalitate deschisa - foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
  • Curs Tehnician pentru sisteme si instalatii de limitare si stingere a incendiilor - constituie avantaj;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte operare PC- MS Office Excel obligatoriu;
  • Descrierea jobului

  • Organizarea activitatii de mentenanta a sistemelor si instalatiilor de linitare si stingere incendiilor;
  • Verificari curente, mentenanta preventiva si corectiva a sistemelor in localurile technice si in spatiile clientilor;
  • Urmarirea graficului de service pentru contractele din portofoliu;
  • Colaboreaza la realizarea documentelor tehnice, ofertelor tehnice, solutior optime de rezolvare a problemelor intampinate, etc.;
  • Intocmeste documentele specifice : PV, fise, pe parcursul derularii lucrarilor, conform procedurilor operationale;
  • Tine evidenta echipamentelor pe parcursul derularii activitatii tehnice;
  • Asigura asistenta clientului la simularile de incendiu;
  • Raspunde la solicitarile clietului de dezarmare si rearmare a sistemelor de sprinklere si hidranti.

    Beneficii : plata ore suplimentare, bonuri de masa, decontare transport RATB si Metrorex, asigurare medicala privata, pensie privata.

    Raportați această lucrare