Consultant financiar (individual, familial și de grup)
Your Financial Journey S.R.L.
Dej
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dat fiind faptul că ești aici și citești acest mesaj te interesează să schimbi ceva în viața ta.

Poate te-ai săturat de rutina zilnică,

sau poate te-ai plictisit fără job,

sau oricare ar fi motivul,

vrei mai mult bine in viața ta.

Din punctul nostru de vedere ai ingredientul necesar ca tu să aplici la acest job .

Descriere job :

1. Nu este un oarecare job / alt job la care aplici.

2. Este un job / activitate care implică munca eficientă cu oamenii.

3. Productivitatea la birou este recompensată atât pe termen scurt , cât și pe termen lung.

Responsabilități :

1. Să înțelegi regula lui Pareto și să o aplici zilnic.

2. Să ceri și implementezi feedbackul primit de la echipa din conducere.

3. Dezvoltarea abilitățiilor necesare succesului tău în companie.

Beneficii :

Nu specificăm asta, decât celor care trec de primele etape .

Spunem pachetul de beneficii doar acelei persoane care ajunge în acea etapă.

Raportați această lucrare