Agent vanzari
Confidential
Bucuresti, RO
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Cunoasterea , promovarea si reprezentarea produselor specifice pe care compania le are la vanzare

Cunoasterea si punerea in aplicare a cunstintelor ce tin de activitate de vanzare in sine de la promovare si pana la raport final si incasare

Vanzarea si intretinerea portofoliului de clienti

Dezvoltarea in numar de clienti dar si de numar produse minim per client

Identificare zonelor tinta pentru promovarea si vanzarea produselor

Contact, vizita, promovare, vanzare si incasare produse specifice companiei catre clienti tinta si alti.

Cerinte

Experienta in vanzari directe, cunostinte medii de utilizare pc, permis cat b experienta minim 1-3 ani.

Cursuri de vanzari sau cunoasterea tehnicilor de vanzare, cunoasterea ariei de lucru (oras) buna orientare in spatiu, usoara identificare a potentialului client.

Aspect placut cu bune abilitati de comunicare prin exprimare clara, Personalitate deschisa - relationeaza usor cu persoane necunoscute sociabil, sunt considerabile in lipsa unei experientei aplicate.

Fara cazier si fara urmariri penale!

Pentru cei lipsiti de experienta compania ofera pe perioada intermediara program de Intership preparational, unde se vor studia si aprofunda cunostiinte necesare vanzari in general dar si de specific de produse, ulterior se va face o reevaluare si oferta de munca ferma in baza evaluarii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu Baza pentru Incepatori : Valoare Contract - 2400 ron perioada nedeterminata,

Incepator experienta min. 1 an in domeniul vanzarilor

Salariile au ca si suport o valoare de vanzare minima obligatorie si direct proportionala, peste care se aplica suplimentar comisioane cu valori diferite per grade de vanzare si doar la incasare

Contract de munca perioada nedeterminata !

Raportați această lucrare